Şartlar & Koşullar

Madde 1
 WWW.OTOMOBİLDEPO.COM  orjinal parçaya yönelik çalışmaktadır.Fiyat sorduğunuzda orjinal parça fiyatı verilir..

Madde 2
  Eksik yada hatalı gönderilen bilgilerden doğacak ürün gönderimlerinde sorumluluk müşteriye aittir , bu durumda parça değişikliğindeki kargo ödemeleri müşteri tarafından ödenecektir. Bu durumla karşılaşmamak için bilgileri doğru veriniz.

Kargonuzu teslim alırken , kargo temsilcisinin gözetiminde kargonuzu açınız oluşabilecek eksik hata yada bozulma var ise kargo elemanına tutanak tutturunuz. Kargonuzda kırık bozulma vs yok ise kargoyu teslim alınız. Bu aşamadan sonraki zamanda sorumluluk size ait olacaktır.

Madde 3
  K.kartı ödemelerinde siteye üye olmak mecburidir..Siteye üye olunuz ve SSL şifreleme sistemi ile ödemenizi kendiniz tamamlayınız. Güvenli ödeme olduğu için kart bilgilerinizi biz bilemeyeceğiz , gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Bu konuda operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Madde 4
  Kargo Gönderimleriniz 17:00 den önce tamamlanan siparişlerde aynı günde , 17:00 dan sonra tamamlanan siparişlerinizde bir sonraki gün yola çıkar.Normal kargo süresi 1-2 gündür , kargoda doğacak geçikmelerden WWW.OTOMOBİLDEPO.COM  oto sorumlu tutulamaz.Ürünün Stokta olmaması durumlarında tedarik süresi 2 gündür,bu süre içerisinde tedarik edilmeyen ürünler için paranızı ilgili hesap numaralarınıza iade edeceğiz yada sizden ek süre talep edeceğiz süreyi kabul etmezseniz paranız iade edilir.

Madde 5
  Siparişinizden vazgeçtiyseniz bunu hemen canlı destek hattımızdan yada ilgili telefon numaralarımızdan bize bildiriniz. Ürün kargoya verilmiş ise kargo masrafı düşüldükten sonra iadeniz ilgili hesaplara yapılacaktır. Sitemizden aldığınız ürünleri 14 gün içinde mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz. Kullanılmamış , yıpranmamış ,denenmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin orjinal kutusunu yıpratmadan , faturasını veya fişini kargonun içine tutturarak bize gönderilmesi esastır.ELEKTRONİK VE ELEKTRİK MALZEMELERİN İADESİ YOKTUR.Ürünlerimiz deneme ürünü değildir.Arıza tespitine göre parça isteyiniz.

Madde 6
  Siteye üye olurken ve alışveriş esnasında tüm bilgilerinizin doğruluğu size aittir , isim soy isim,telefon,adresteki doğacak hatalardan ötürü WWW.OTOMOBİLDEPO.COM  sorumlu tutulamaz.

Madde 7
  Size daha iyi hizmet vermek amacı ile konuşmalarınız kayıt altına alınmaktadır.Herhangibi bir konuda öneriniz yada şikayetiniz var ise , çevrimiçi olan operatörlerimize yada iletişim linkine tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Madde 8

WWW.OTOMOBİLDEPO.COM OEM numarası ile verilen siparişlerin ve elektronik - elektrik malzemelerinin iadesi yoktur.Siparişiniz vermeden satış temsilcisinden bilgi alınız.

WWW.OTOMOBİLDEPO.COM